Zainstalowany w Facebook

Korzystając z braku dostępu do Grona i NK (nie wiem czemu obie strony od dwóch dni nie chcą się wczytać ani w Firefoxie, ani w IE, ani w Operze) założyłem sobie konto w Facebook’u. Narazie się jeszcze gubię w tym wszystkim, ale mam nadzieję, że wkrótce się ogarnę. Albo Grono i NK się ogarnie.
Za oknem – paradoksalnie – coraz więcej światła słonecznego, a ja z musu siedzę w domu. Siedzę, bo muszę odchorować swoje. Odchorować „zajęcia pozalekcyjne” w WRSie i 5 setów w B1 podczas meczu Neckermann AZS Politechniki i DT AZS Częstochowa. Liczę na to, że od poniedziałku mimo wszystko znów wpadnę w tygodniowy wir zajęć na Politechnice.
A będzie to tydzień ciekawy. Będzie to I tydzień listopada, czyli czas przygotowań do paru ważnych „eventów” na Wydziale. Chronologicznie, to pierwsza będzie Konferencja nt. Dwudziestolecia Samorządu Terytorialnego w Polsce. Podobno ma być sam p. Prezydent RP. Obecny prezydent. Zaś szeroko pojęta Rada Studentów WAiNS pojawi się na tej konferencji jako „staff”.
Potem jeszcze wybory do WRS-u. Chociaż do wczoraj wydawało się, że wybory nie będą potrzebne bo na 12 miejsc w WRS-ie było 12 kandydatów. Ale dziś liczba chętnych dobiła do szczęśliwej trzynastki. I wybory się odbędą. Ale to dopiero po 14 listopada.
A na razie oglądam Jeffa Dunham’a i się cieszę spokojem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: